BUDUJEMY DOMY DLA WYMAGAJĄCYCH
profesjonalnie

zakres wykonywanych prac, stosowane materiały, zrealizowane inwestycje

Misja i Wartości

MISJA

Stwierdzenie zawarte w słowach "Budujemy dla wymagających" idealnie odzwierciedla Misję oraz Wizję firmy TECBAU. Pragniemy naszym Klientom zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług. Profesjonalizm jest naszym podstawowym wyznacznikiem działalności. Wiedzą, doświadczeniem oraz ponadprzeciętnym zaangażowaniem, pragniemy zapewnić naszym Klientom wyjatkowej jakości produkt oraz satysfakcję w procesie budowy wymarzonego domu.

WARTOŚCI

Partnerstwo

Poświęcając naszym Klientom maksymalnie dużo czasu na zdobycie niezbędnych informacji do analizy potrzeb, preferencji i oczekiwań, pragniemy stać się godnym zaufania partnerem. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że uda się nam  dla Państwa wybudować dom Waszych marzeń.

Jakość

Od samego poczatku każdy Klient traktowany jest wyjatkowo, a jakość w naszym rozumieniu, to punktualność, uczciwość, zaufanie, wysokiej jakości materiały wykorzystane do budowy oraz opieka i pomoc również po zakończeniu inwestycji.

Wiedza

W celu zapewnienia naszym Klientom najlepszych rozwiązań technologicznych, zarówno pod względem funkcji jak i jakości, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje oraz zdobywamy wiedzę. Bierzemy udział w szkoleniach, jesteśmy obecni na targach branżowych, jak równiez współpracujemy z innymi firmami z branży w celu wymiany doświadczeń oraz zdobytej wiedzy.

Wsparcie

... jest nieodzownym elementem partnerstwa w biznesie. Naszym Klientom pomagamy w procesie przygotowania formalności, doradzamy w trakcie inwestycji, pomagamy na każdym etapie współpracy wszędzie, gdzie nasza pomoc może okazać się przydatna.

Ostatnia realizacja

Dom Cyprys

Dom jednorodzinny położony w Poznaniu, przy ul. Morasko

Bardzo ciekawy projekt domu o powierzchni 350 m2. Budynek posadowiony na bardzo niestabilnym i podmokłym terenie. Wymagało to wykonania skomplikowanych rozwiązań konstrukcyjnych oraz bardzo dokładnego wykonania stanu surowego budynku wraz z jego odwodnieniem. Jeden z najtrudniejszych do wybudowania domów jakie mieliśmy okazję realizować. Pomimo, że budowę rozpoczęliśmy jesienią i kontynuowaliśmy w trudnych warunkach zimowych, trwała ok. pół roku i przebiegła bez żadnych niespodzianek.